Skip to main content

Potwierdzona skuteczność filtrów Feelco Pure Air przeciw Covid.

By 17 grudnia, 2021Nowości

Tworząc systemy ogrzewania nadmuchowego w Polsce od ponad 20 lat dążymy do doskonałego powietrza, ostatni rok przybliżył tę misję jeszcze bardziej. Wraz z pandemią COVID-19, która zatrzymała nas w pomieszczeniach bardziej niż kiedykolwiek, czyste powietrze nigdy nie było ważniejsze. Dlatego jesteśmy szczególnie podekscytowani i dumni, mogąc ogłosić, że po miesiącach rygorystycznych testów zostało potwierdzone, że systemy oczyszczania powietrza dostępne pod marką Feelco PureAir usuwają ponad 99% wirusa który powoduje COVID-19  z powietrza.

Podczas gdy COVID-19 jest głównym problemem, elementy oczyszczania powietrza w systemach ogrzewania nadmuchowego Feelco idą o krok dalej jako systemy filtracji powietrza klasy szpitalnej, które wychwytują i usuwają ponad 99% cząsteczek wirusów, w tym przeziębienia, grypy i wirusów 4 razy mniejszych niż SARS- CoV-2. Feelco PureAir jest jeszcze bardziej wydajny – dokładnie 99,9% – skuteczności w usuwaniu większych cząstek, takich jak zarodniki pleśni, pyłki, kurz i sierść zwierząt domowych. W przeciwieństwie do innych rozwiązań oczyszczania powietrza, systemy Feelco PureAir nie wytwarzają ozonu, który jest powszechnym środkiem drażniącym płuca. Co więcej, aktywnie działają na rzecz redukcji ozonu wytwarzanego przez inne źródła w Twoim domu.

Feelco PureAir filtr powietrza został przetestowany w  laboratoriach LMS Technologies, Inc., niezależnej firmy testującej wkłady i filtry powietrza. LMS świadczy usługi testowania i certyfikacji produktów dla producentów filtrów w wielu branżach, w tym lotniczym, medycznym, motoryzacyjnym i HVAC. Laboratorium przeprowadza obiektywne, kontrolowane testy przy użyciu standardowych procedur testowych, aby zapewnić statystycznie zweryfikowane wyniki.

Więcej o filtrach PureAir tutaj: http://ogrzewanie-nadmuchowe.pl/nowe-filtry-powietrza-feelco-pureair-skuteczna-ochrona-przed-smogiem/