Skip to main content

Nowe filtry powietrza Feelco PureAir – skuteczna ochrona przed smogiem i nie tylko.

By 17 grudnia, 2021Nowości

Jeśli uwielbiasz czystość i nie przepadasz za kurzem i smogiem, lub jeśli masz alergię, to zakochasz się w tym urządzeniu od pierwszego włączenia.

SYSTEM OCZYSZCZANIA POWIETRZA FEELCO PUREAIR TECHNOLOGIA FOTOKATALITYCZNEGO UTLENIANIA (PCO)

Najwyższa klasa filtracji w walce ze SMOGiem, pyłkami, alergenami, wirusami i bakteriami. System oczyszczania powietrza Feelco PureAi wykorzystuje technologię utleniania fotokatalitycznego (PCO) aby zmniejszyć obecność unoszących się w powietrzu lotnych cząstek organicznych, zapachów kuchennych, typowych zapachów występujących w gospodarstwie domowym, drobin kurzu, pleśni oraz pyłków roślinnych oraz pyłów PM2,5 i PM10.

Testy laboratoryjne potwierdzają, że podczas pierwszych 24 godzin działania systemu oczyszczania Feelco PureAi następuje 50-procentowa redukcja wszystkich lotnych cząstek organicznych (TVOC). Ciągła praca w układzie ogrzewania nadmuchowego pozwala eliminację nawet 99% zanieczyszczeń powietrza.

Cząsteczki unoszące się w powietrzu, nie możesz ich zobaczyć, ale nie chcesz nimi oddychać. Feelco PureAir odfiltrowuje ponad 95% cząstek do 0,3 mikrona. Wirusy, zarazki i bakterie, jeśli wejdą do obiegu, mogą sprawić, że będziesz chory. Feelco PureAir zwalcza 90% wirusów, zarazków i bakterii do 0,01 mikrona. Poparta badaniami skuteczność w walce z wirusem MRSA, grypy czy popularnego przeziębienia. Chemiczne zapachy i opary. Nieprzyjemne zapachy mogą mieć nieprzyjemne skutki. Feelco PureAir eliminuje zapachy domowe i opary chemiczne ze źródeł takich jak zwierzęta domowe, środki czyszczące i urządzenia kuchenne.

Redukuje ozon
Wiele innych rozwiązań do oczyszczania powietrza wytwarza ozon, znany czynnik drażniący płuca. Feelco PureAir nie wytwarza ozonu. W rzeczywistości jego filtracja węglowa faktycznie redukuje ozon wytwarzany przez inne źródła w twoim domu.

Energy Smart
Feelco PureAir zapewnia wysoce skuteczną filtrację powietrza zużywając znikomą ilość energii. To inteligentne rozwiązanie do zachowania jakości powietrza w domu. To inteligentne rozwiązanie do rachunków za prąd.

Filtracja zapachu
Nieprzyjemne zapachy nie tylko podrażniają nos, mogą być szkodliwe dla zdrowia ogólnego. Feelco PureAir w procesie foto katalizy rozkłada chemiczne zapachy i opary, czyniąc je bezwonnymi i nieszkodliwymi.

Jak działa filtr Feelco PureAir?

Filtry Feelco PureAir  zmniejszają stężenie zanieczyszczeń w procesie zwanym utlenianiem fotokatalitycznym (PCO). Podobnie jak w procesie stosowanym przez Departament Obrony USA do walki z bakteriami, PCO łączy trzy najpotężniejsze oczyszczacze powietrza w naturze:

  1. Światło ultrafioletowe (UVA)
  2. Dwutlenek tytanu, nietoksyczna substancja występująca w skorupie ziemskiej
  3. Rodniki hydroksylowe, cząstki pochodzące z nadtlenku wodoru

Proces PureAir PCO obejmuje trzy etapy:

  1. Plisowany filtr mechaniczny wychwytuje cząsteczki i bio-aerozole, takie jak pyłki i sierść zwierząt domowych, usuwając je ze strumienia powietrza.
  2. Gdy strumień powietrza wypełnionego zapachem i chemikaliami przepływa przez światło UVA, strumień powietrza jest wystawiany na powierzchnię katalityczną (filtr siatkowy pokryty dwutlenkiem tytanu).
  3. Energia świetlna aktywuje katalizator, który wytwarza rodniki hydroksylowe. Cząstki te, rozkładają zapachy i chemikalia na dwutlenek węgla i wodę.

feelco_pureair