Skip to main content

Ogrzewanie Nadmuchowe Feelco w domu o powierzchni 1000m2.

By 11 lipca, 2018Realizacje
feelco w dużym domu

Systemy nadmuchowe Feelco doskonale sprawdzają się zarówno w małych domach jak i tych bardzo dużych.  Dzisiaj ten drugi przykład, budynek o powierzchni blisko 1000m2, w którym zainstalowano układ Feelco z funkcjami ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Co ciekawe, jako źródło ciepła wykorzystane zostaną pompy ciepła Infinity 20 układu Feelco HP.  

Ogrzewanie Nadmuchowe Feelco w domu o powierzchni 1000m2.

Duże nowoczesne domy wymagają instalacji, która zapewni komfort przez cały rok. Lata mamy upalne a duże przeszklenia powodują nagrzewanie się wnętrz, więc samo ogrzewanie z wentylacją nie wystarczy. W tym budynku zastosowano system Feelco HP. Na działce nie ma gazu więc cała odpowiedzialność za całoroczny klimat biorą na siebie trzy pompy ciepła Carrier Infinity 20

Skalę trudności tego zadania najlepiej widać patrząc na projekt instalacji. Trzy systemy Feelco HP , każdy z podziałem na strefy komfortu zapewnią w tym domu ogrzewanie pompą ciepła. klimatyzacje, wentylację z odzyskiem ciepła oraz kontrole wilgotności i jakości powietrza.

Projekt i instalacja: Firma Polski Komfort Sp. z o.o., Warszawa.

ogrzewanie dużego domu

Wkrótce więcej zdjęć …