Skip to main content

Klimatyzacja w domu w systemie Feelco

By 1 sierpnia, 2017Bez kategorii

Klimatyzacja w domu w systemie Feelco®

Szukając najbardziej efektywnej klimatyzacji do domu jednorodzinnego, zapoznaj się z ofertą systemu Feelco z funkcją klimatyzacji. Ten rodzaj wielofunkcyjnej instalacji pozwoli Ci na wprowadzenie optymalnej temperatury powietrza w Twoim domu przez cały rok.

Ogrzewanie nadmuchowe, powietrzne to system modułowy, oznacza to, że montaż dodatkowych elementów, np. klimatyzacji można wykonać w dowolnym momencie, nawet wiele lat po pierwotnej instalacji. Pozwala to na rozłożenie wydatków w czasie.

Jak działa system nadmuchowy Feelco?

Działanie klimatyzacji w systemie Feelco pozwala na obniżenie temperatury do poziomu komfortowego dla użytkowników. Ponadto klimatyzacja odprowadza nadmiar wilgoci z powietrza – wilgotność powyżej 60% w lecie powoduje nadmierną potliwość i uczucie duszności.

Centrum klimatyzacji systemu nadmuchowego Feelco jest agregat, którego zadaniem jest dostarczanie czynnika o odpowiedniej temperaturze do parownika lub klimakonwektora (jednostki centralnej) zainstalowanego w budynku.

Ochłodzone  powietrze rozprowadzane jest równomiernie po całej powierzchni budynku przez kanały wentylacyjne. Ponadto, dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu możesz ustawić indywidualną temperaturę w poszczególnych pomieszczeniach (strefach) za pomocą telefonu komórkowego lub komputera.

Idealna temperatura przez cały rok

Klimatyzacja centralna świetnie współpracuje z ogrzewaniem nadmuchowym, zwłaszcza w domu jednorodzinnym. System Feelco to uniwersalne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć kontrolę nad temperaturą panującą w ich domu przez cały rok.

Instalacja kanałowa, która rozprowadza powietrze w całym domu, zakończona jest kratkami nawiewnymi, które w niewidoczny sposób dostarczają ciepło lub chłód do pomieszczeń. Wybierając inteligentny system Feelco zyskasz atrakcyjne wnętrze, które pozostanie wolne od nieestetycznych kaloryferów i klimatyzatorów.

Zalety klimatyzacji w systemie Feelco

  • Klimatyzacja lub inny moduł dodatkowy w systemie Feelco jest możliwy do wdrożenia nawet po wielu latach od pierwotnej instalacji systemu głównego.
  • Brak głośnych i widocznych urządzeń w pomieszczeniach. Klimatyzacja w systemie Feelco jest niezauważalna – zimne powietrze ochładza pomieszczenie przez klatki wentylacyjne.
  • Oszczędzasz nawet do 30% kosztów, rozbudowując istniejący system o dodatkowe moduły, zamiast instalować osobno drogą klimatyzację w każdym pomieszczeniu.
  • Ustalasz dokładnie taką temperaturę, jaką chcesz – w każdym pomieszczeniu może być inna.

Coś więcej niż klimatyzacja kanałowa

Bazując na urządzeniach amerykańskiej firmy Carrier, udzielamy gwarancji na to, że nasz system jest naprawdę skuteczny. Inwestując w Feelco już nigdy nie powrócisz do tradycyjnego ogrzewania ani klimatyzacji. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta – skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści wybiorą dla Ciebie najlepszą wersję dostępnych urządzeń.