Skip to main content

Feelco w drodze, czyli kolejna realizacja

By 10 lipca, 2018Nowości

Feelco to nowoczesny system ogrzewania nadmuchowego, który jest wybierany przez coraz większą liczbę użytkowników chcących zapewnić sobie ekologiczną i wydajną instalację grzewczą. Partnerzy Feelco każdego dnia podróżują po całej Polsce, by budować od podstaw systemy Feelco. Tym razem w domu jednorodzinnym w okolicy Warszawy trwa instalacja Feelco Gaz Hybrid . Jest to system łączący niezawodność nagrzewnicy gazowej i wielostopniowej pompy ciepła.

Dlaczego klienci wybierają Feelco?

Nasz system wyróżnia się na tle innych metod grzewczych tym, że znacznie obniża rachunki za ciepło (nawet o 30%), jest łatwy w obsłudze i funkcjonalny. W każdej chwili możesz rozszerzyć standardową instalację Feelco o nowe funkcje takie jak klimatyzacja lub nawilżanie powietrza. Jest to szczególnie korzystne dla alergików, którzy muszą unikać roztoczy i wirusów. Nasze ogrzewanie nadmuchowe to również ekologia i troska o środowisko naturalne, ponieważ instalacja nie potrzebuje do działania węgla i oleju.

Poniżej znajdziesz zdjęcia z tej realizacji:

Budynek jednorodzinny w trakcie budowy
Budynek jednorodzinny w trakcie budowy
Instalacja Feelco – produkcja przewodów URSA AIR
Instalacja Feelco – produkcja przewodów URSA AIR
Instalacja Feelco – widoczne przepustnice systemu strefowego
Instalacja Feelco – przewody URSA AIR zainstalowane pod stropem piwnicy
instalacja feelco ursa
Instalacja Feelco – przewody URSA AIR zainstalowane pod stropem pietra
układ strefowy feelco
Instalacja Feelco – przewody URSA AIR zainstalowane pod stropem piętra, widoczne przepustnice regulacyjny systemu strefowego
Instalacja Feelco – wyjście z kanału w piwnicy do kratki nadmuchowej na parterze