Skip to main content

Feelco demo van on tour.

By 29 marca, 2017Nowości
feelco demo van

Najlepszym sposobem poznania systemu Feelco jest wizyta w jednym z domów, w którym taki system działa. Ogrzewanie nadmuchowe Feelco stale zyskuje na popularności, obecnie w Polsce jest już ponad 1000 domów wyposażonych w nasze systemy. Organizacja wizyty w jednym z tych domów nie stanowi problemy, wystarczy skontaktować się z Partnerem Feelco aby umówić spotkanie.

Jeżeli jednak z jakiś powodów taka wizyta nie jest możliwa, to nie ma problemu. Nasz nowy Feelco demo van przyjedzie we wskazane miejsce.

Feelco demo VAN

W naszym demonstracyjnym pojeździe zainstalowaliśmy urządzenia systemu Feelco HP i Feelco Hybrid aby nawet w najodleglejszej części kraju można było zapoznać się z zasadą działania systemu. W aucie znajdują się zarówno jednostki wewnętrzne jak i agregaty zewnętrzne obu wersji systemu. Są również akcesoria jak filtry i nawilżacza, elementy sterowania a nawet fragment instalacji nadmuchowej.

Już dziś skontaktuj się z Partnerem Feelco aby umówc spotkania w jednym z domów ogrzewanych przez Feelco, lub zaproś Feelco demo van do siebie.

feelco demo van